x

BOOKING FORM

x

Share your memories with us :)

Geri Dön

▶️ BUTONLU ECZANE E TABELASI ◀️

Teklif Al
Ürün Detay

60X60 Eczane E ledli butonlu tabeladır. Eczane E led tabelası TEB standarlarına uygun üretilmiştir. 2021 Yönetmeliğine uygun olarak üretilen Eczane E led tabelası 1 yıl garantili ve birebir değişim garantilidir. Eczane E led tabela fiyatı piyasadaki kaliteli ve uygun ürünler arasında 1. sıradadır. wp ya da arayarak bizimle iletişime geçebilir güncel eczane e led tabela fiyatını yada merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. 

 

Ürün Açıklama

Butonlu Eczane E Led Tabela Fiyatı => 4500₺ +KDV

* Kumandalı Eczane e tabelasından kalite farkı yoktur. Tek farklı yönü buton yardımı ile nöbetçi eczane modları değiştirilmesidir. 

* Eczane e led tabelanın üretiminde boncuk led kullanılmıştır. E yazısı ve dışındaki çerçevenin baskısı UV baskı makinesinde basılmıştır. Aşırı sıcak ve Güneş altında dahi baskısında solma olmamaktadır. Tamamen yerli imkanlarla üretilmiştir. Çin malı e tabelalar gibi bozulduğunda çöp olmamaktadır. Butonlu eczane e tabelasının tamiri mümkündür. 

Nöbetçi Eczane modları Eczane E led Tabelasının üzerindeki butonla aktif edilmektdir. Eczanenizin Nöbet bitiminde tekrar üzerindeki butonla Nöbet modunu kapatabilirsiniz. Tamamen eczane tabela yönetmeliği ve TEB e tabela standartları dahilinde üretilmiştir. Kumandalı Eczane e led tabelasının sahip olduğu e tabela parlaklık ayarı özelliği butonlu eczane e led tabelasında yoktur. sabit bir ayarda yanmaktadır. Üretici firma olmamızın avantajını eczane e led tabela fiyatlarına yansıtıyoruz, türkiyenin en kaliteli, en uygun fiyatlı e tabelasını satıyoruz. Sattığımız eczane e tabelasını sistemimize kayıt ediyor garanti sürelerini takip ediyoruz. Eczane e led tabelası eczanenizin daha kolay farkedilmesini sağlar. Eczane e led tabelası yasal bir zorunluluktur. 

 

Seo Danışmanlığı

Ağva otelleri

Şeffaf ekstrafor

Tekstil Aksesuar

İstanbul Araç Kiralama

Baskı folyosu

İstanbul ferforce ve demir yapımı