x

BOOKING FORM

x

Share your memories with us :)

Geri Dön

ECZANE TABELASI VAKUM HARFLERİ

Teklif Al
Ürün Detay

Eczane tabelası kübik harfleri fiyatı: 3300₺ +KDV

İstanbul bağcılarda yoğunlukla eczane e led tabelası ve yönetmeliğe uygun eczane tabelası üreten firmayız. Dilerseniz eczane led tabelasını ya da standart eczane tabelasını kargolayabiliriz ya da Eczane tabelası kübik harflerini ayrı ayrı gönderebiliriz. 

Ürün Açıklama

2014 yılında alına kararla beraber eczane tabela yönetmeliği düşünülmüş ve tek tip eczane tabelasına gidilmiştir. 3 farklı ölçüdeki eczanele için 3 farklı eczane tabelası ölçüleri mecuttur. Bu farklı tabelalarda 25cm 38 cm ve 50 cm lik eczane tabelası kübik harfleri kullanılmalıdır. Bu kübik harfler kırmızı renkte ve ışıklı olmaldır.  Eczane zemin ölçüsü 2metre, 3metre ve 4metre olan eczanelerin, eczane tabelası aynı olamayacaktır.

Alınan son yönetmelik kararı ile yapılabilecek eczane tabelası ölçüleri şunlardır:

·200 cm.’lik zemine sahip eczanenin; 150 x 50 eczane tabelası olması gerekmekte. istenilmesi durumunda kenarına 200 cm aşmamak kaydıyla kırmızı kompozit uygulanabilir.

·300 cm.’lik zemine sahip eczanenin; 225 x 80 eczane tabelası olması gerekmekte. istenilen durumda kenarına 300 cm aşmamak kaydıyla kırımızı kompozit uygulanabilir.

·400 cm.’lik zemine sahip eczanenin; 300 x 100 eczane tabelası olması gerekmekte. istenilen durumda kenarına cephe ölçüsü kadar kırmızı kompozit uygulanabilir.  

Eczane tabelası fiyatları eczane zemin ölçülerine göre ve montaj, nakliye, eczanenizin konumu gibi faktörlerle beraber hesaplanabilir. İstanbul bağcılarda Eczane tabelası üreten firmamız Standartlara ve yönetmeliğe uygun eczane tabelasını sadece İstanbul ilçelerinde montajını gerçekleştirebilmektedir. dilerseniz Eczane tabelası Kübik harflerini Kargo ile türkiyedeki bütün reklamcı ve eczanelere gönderebilriz.  

Seo Danışmanlığı

Ağva otelleri

Şeffaf ekstrafor

Tekstil Aksesuar

İstanbul Araç Kiralama

Baskı folyosu

İstanbul ferforce ve demir yapımı